Здобутки та перемоги

Обласна олімпіада з дисципліни «Фізика»

Вітаємо Поліщук Катерину, студентку групи ФК – 141, за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі обласної олімпіади з фізики серед студентів технікумів та коледжів.

 

 

 

18 березня 2015 року відбулися змагання з важкої атлетики, за програмою ХІІ літньої Універсіади Вінниччини серед ВНЗ ІІІ-ІVр.а. Змагання пройшли у Вінницькому кооперативному інституті.

Наша збірна у складі Бондарець Яни, Стасійчук Андріани, Павловського Богдана, Казмірчука Олександра, Корчевого Андрія посіла І місце.

Щиро вітаємо наших переможців! Так тримати! Чекаємо від вас інших досягнень!

 

Інформацію підготувала голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін та фізичного виховання Лиса Г.В.

 

 


 

 

Він був голосом народу, що боровся, голосом народного серця, і його слово, кинуте, як зерно, в землю свого віку, проросло, не пропало…

М.Тихонов

студентку групи ФК-131, Собко Олександру Миколаївну, яка зайняла ІІІ місце за результатами ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

         Нехай участь у Конкурсі сприяє вихованню почуття гордості за свій народ; формує готовність творити добрі справи задля рідної Батьківщини, заможної, повноправної і невіддільної від світового розвитку країни, про яку мріяв і писав у своїх творах Т.Г.Шевченко.