Новини Дебатного клубу

19.02.2018 У Вінницькому кооперативному інституті відбувся відбірковий турнір з міських правових дебатів. Команда Дебатного Клубу ВКІ змагалась з Вінницьким транспортним коледжем на тему «Цивільний шлюб – За чи Проти».

Команди Вінницького центру професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій та Вінницького ВХПТУ №5 сперечались на тему «Смертна кара – За чи Проти».

Команда ВКІ отримала найбільшу кількість балів за турнірною таблицею.

Наступний етап міських правових дебатів відбудеться 28.02.2018 р. у Вінницькому кооперативному інституті в 102 ауд. о 15:30.

Запрошуємо усіх бажаючих.

Рейтинг оцінювання команд:

Коледж економіки і права ВКІ

117

Вінницький центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій

115

Вінницьке ВХПТУ №5

113,5

Вінницький транспортний коледж

109,5

Команда економіко-правового відділення Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту взяла участь в грі вінницької молодіжної ліги «Що? Де? Коли?»

Дебатний клуб Вінницького кооперативного інституту провів перший відбірковий тур з правових дебатів в 2016-2017 н.р. Сперечались на тему абортів. Події, що сколихнули жіночу спільноту Польщі, у зв’язку із повною забороною абортів, не могли залишитись не поміченими. Наші студенти вирішили розібратись із цим питанням.

21. 04. 2016 року на базі Вінницького кооперативного інституту відбувся фінал міських дебатів на тему «Гендерна рівність – за і проти».

29.01.2016 відбувся півфінал міських правових дебатів. Команда Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту сперечалась на актуальну тему «ЗНО в Україні: за і проти».

Студенти висловлювали свої думки дуже запекло, наводили аргументи та пропозиції.

Команда Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту за результатами турніру набрала 120 балів, таким чином здобувши перше місце.

03.12.2015 року на базі Вінницького кооперативного інституту відбувся відбірковий етап міського турніру з правових дебатів. Команда Вінницького кооперативного інстутиту сперечалась із командою Транспортного коледжу на тему «Всиновлення українських дітей іноземцями». Дебати відбувались за британською системою. Уряд та Опозиція відстоювали свої думки щодо даної проблематики. В результаті перемогла команда Вінницького кооперативного інституту.

 

15.04.2015 року у Вінницькому кооперативному інституті відбувся фінал міського дебатного турніру під патронатом Вінницької міської ради. Організатор дебатного турніру та голова журі Марценюк Л. Є. -  начальник відділу захисту прав дітей Вінницької міської ради запропонувала до обговорення актуальну задачу "Чи потрібна обов'язкова повна загальна освіта в Україні?".

Команди, що згідно жеребкування представляли Уряд та Опозицію, запекло доводили власну думку та обґрунтовували правову позицію.

Переможцем дебатного турніру стала команда Вінницького кооперативного інституту, яка представляла Уряд.

Команда ВКІ під час всього виступу не тільки аргументовано доводила власну позицію, але відстоювала думку щодо необхідності освітніх реформ і, навіть, запропонувала проект необхідних рішень щодо реформування та модернізації загальної освіти в Україні. Члени команди ВКІ впевненні, що саме студенти і є тими реформаторами, що сформують принципово нову правову державу.

Щиро вітаємо з перемогою наших дебатерів:

Прем’єр-міністр – Фененко Дмитро;

Заступник Прем’єр-міністра – Осадча Карина;

Член Уряду – Костіна Вікторія;

Секретар/Аналітик Уряду – Микитенко Віталій.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

15.04.2015 р. о 15:00 в 319 ауд. відбудеться фінал міського дебатного турніру на тему «Чи потрібна обов’язкова повна загальна освіта в Україні».

 Запрошуємо усіх бажаючих!

25.03.2015 року відбувся міський дебатний турнір на тему: "Спрощення системи прийому на роботу неповнолітніх". Команда Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту змагалась з міською командою омбудсменів. Дебатний турнір проходив за британською системою, яка характеризується наявністю команд Уряду і Опозиції, що дозволяє не лише вносити аргументи «за» і «проти», але й сформувати чітке  рішення проблемної теми у формі законопроекту.  За результатами турніру команда Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту посіла перше місце і пройшла у фінал міського дебатного турніру.

19-20.03.2015 року за сприяння Вінницької молодіжної ради  відбувся дебатний турнір між навчальними закладами м. Вінниці.

У відбірковому турнірі на тему: "Спрощення системи прийому на роботу неповнолітніх" команда коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту, що змагалась проти команди Вінницького соціально-економічного інституту університету "Україна",  зайняла перше місце.

За результатами дебатного турніру команда коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту посіла ІІ місце серед команд навчальних закладів Вінницької області.

 

 

  Вітаємо! Так тримати!