Новини студентського самоврядування

Студрада ВКІ у 2015-2016 навчальному році ініціювала проведення численних культурно-масових, просвітницьких, благодійних, науково-освітніх та спортивних заходів. 

БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

12 вересня студенти ВКІ взяли участь у традиційному благодійному «Пробігу з вірою у серці», який спрямований на допомогу дітям із кардіологічними захворюваннями.

 

 

Нещодавно відбулись вибори на голову студентського  самоврядування.  Студентська  рада з новітнім складом 2014-2015 н. р.  працює здавалося б лише декілька місяців, але  за роботу проведену за цей невеличкий період  ми можемо собою гордитись  .  Ми оновили склад Студентської ради , її членами стали усі охочі, креативні , талановиті  та небайдужі  студенти  ВКІ .

Завдяки нашим зусиллям  у стінах ВКІ запроваджено святкування « Хелоувіну » відтепер щорічно  31  жовтня.

Нещодавно ми, студенти Вінницького кооперативного інституту відзначили День Святого Валентина, або ж, як ми полюбляємо називати – «День усіх закоханих».

Цей захід був організований студентською радою Інституту. У нас виникали ідеї – і ми їх втілювали.

Члени студентського самоврядування прикрасили хол навчального корпусу, підвісивши до стелі сердечка різних кольорів. Робота була кропіткою,  проблемною, однак, цікавою… Ми впорались, бо отримали допомогу від багатьох студентів. Результат був того вартий! 

До прикрас, виготовлених до Дня закоханих, можна віднести й дерево кохання, квітами якого були серця закоханих пар, адже недарма ж говорять, що «у закоханих одне серце на двох».