У Вінницькому кооперативному інституті відповідно до положення про Єдину державну електронну базу з питань освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 13 липня 2011 р. № 752 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. №550), функціонує Програмний комплекс «Єдина державна електронна база з питань освіти» (далі – ПК ЄДЕБО).

Єдина державна електронна база з питань освіти (далі - Єдина база) є автоматизованою системою збирання, реєстрації, оброблення, зберігання та захисту відомостей та даних з питань освіти, що передбачені законом, актами Кабінету Міністрів України, Положенням про Єдину державну базу з питань освіти та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Положення.

Власником Єдиної бази є держава. Розпорядником Єдиної бази та володільцем її відомостей та даних є Міністерство освіти і науки України.

Для забезпечення функціонування у Вінницькому кооперативному інституті ПК ЄДЕБО створена автоматизована система ЄДЕБО Інституту.

Кадрове забезпечення веб-сервісу ЄДЕБО-клієнт

Посадові обов’язки по використанню та забезпеченню безпеки експлуатації ПК ЄДЕБО покладено на адміністратора й оператора з обробки інформації та програмного забезпечення ЄДЕБО Сулиму Яну Вікторівну та Патратій Юлію Миколаївну.

Сулима Яна Вікторівна
Адміністратор з обробки інформації
та програмного забезпечення ЄДЕБО
Патратій Юлія Миколаївна
Оператор з обробки інформації
та програмного забезпеченння ЄДЕБО

 

Адміністратор та оператор бази даних, у своїй роботі керуються керівними і нормативними документами України в галузі технічного захисту інформації та регламентуючими документами органу навчального закладу. Несуть усю повноту відповідальності за якість і своєчасність виконання завдань та функцій, покладених на них щодо захисту інформації.

Єдина база забезпечує роботу таких сервісів у сфері освіти:

  • автоматизація ліцензування освітньої діяльності у сферах професійно-технічної, вищої та післядипломної освіти;
  • забезпечення вступу до навчальних закладів шляхом подання документів через Інтернет (електронний вступ);
  • формування, реєстрація та облік відомостей та даних, що відтворюються в документах у сферах професійно-технічної та вищої освіти (документах про освіту та наукові ступені, студентських (учнівських) квитках державного зразка, ліцензіях на провадження освітньої діяльності, сертифікатах про акредитацію, свідоцтвах про атестацію навчальних закладів);
  • перевірка достовірності документів про освіту та наукові ступені, студентських (учнівських) квитків державного зразка, ліцензій на провадження освітньої діяльності, сертифікатів про акредитацію та свідоцтв про атестацію навчальних закладів;
  • формування статистичних звітів у сферах професійно-технічної та вищої освіти;
  • інших сервісів, визначених розпорядником Єдиної бази.

 

Контакти:
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел.+380(432)53-87-73
вн.тел. 2-45, вул. Академіка Янгеля 59, м. Вінниця, 21009