Наші контакти:
вул. Академіка Янгеля, 59 кабінет № 414.  Тел.: 66-62-89
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Чого б ти навчався, ти навчаєшся для себе.
(Петроній)

Ми раді вітати Вас на сторінці кафедри!

Кафедра фундаментальних та обліково-фінансових дисциплін проводить навчально-виховну і науково-методичну діяльність з трьох споріднених спеціальностей:  Облік і оподаткування; Фінанси, банківська справа та страхування (спеціалізація Оціночна діяльність);  Фінанси, банківська справа та страхування.

Мета діяльності кафедри фундаментальних та обліково-фінансових дисциплін – підготовка висококваліфікованих спеціалістів, які володіють необхідним рівнем професійної компетенції у сфері бухгалтерського, податкового, фінансового обліку, фінансів, банківській справі, оціночній діяльності, комп’ютерних інформаційних систем та інших актуальних напрямів, що необхідні для успішної професійної діяльності молодих фахівців у сучасній економіці.

Тема дослідження кафедри:  «Методологічні аспекти вдосконалення організації навчального процесу з дисциплін кафедри».

Основними завданнями кафедри є: задоволення потреб студентів в отриманні нових знань з теорії та практики бухгалтерського обліку, фінансів, їх реалізація  в галузях національної економіки; розробка  і введення в  навчальний процес нових інформаційних технологій (бази даних, комп’ютерні технології, засоби дистанційного навчання).

Рівень викладання економічних дисциплін дає змогу студентам брати участь у обласних конкурсах та достойно конкурувати зі студентами навчальних закладів І-ІІ р.а. України. 

При підготовці до занять студенти можуть скористатися дистанційними курсами викладачів ВКІ ( http://www.vki.vin.ua/moodle). 

Наукова робота викладачів  кафедри  здійснюється за наступними напрямами:

  • підготовка публікацій до наукових збірників та вісників навчальних установ;
  • участь викладачів у обласних методичних об’єднаннях, обласних конкурсах, круглих столах, тренінгах, наукових семінарах, конференціях;
  • участь у роботі секцій НМЦ «Укоопосвіта», написанні та розробці навчально-методичної літератури на замовлення НМЦ «Укоопосвіта»; рецензуванні навчально-методичних видань НМЦ «Укоопосвіта»;
  • керівництво науковою роботою студентів.

При кафедрі фундаментальних та обліково-фінансових дисциплін функціонують: гурток «Школа фінансової грамотності» під керівництвом Коваль Ю.А.гурток з інформатики та інформаційних технологій  під керівництвом Ковалевської В.В.

З метою виявлення та розвитку власних здібностей студентів, створення сприятливих умов для їх професійної реалізації викладачами кафедри систематично проводяться наступні заходи: олімпіади з дисциплін кафедри; методичні семінари; круглі столи; інтелектуально-розважальні ігри.

 

Науково-педагогічний склад  кафедри фундаментальних та обліково-фінансових дисциплін:

1.

Гринчук Тетяна Петрівна

зав. кафедри, к.е.н.

2.

Якимчук Костянтин Дмитрович

викладач, к.е.н.

3.

Мельник Ерна Георгіївна

викладач, к.е.н.

4.

Горобець Людмила Володимирівна

викладач

5.

Лукіянчук Світлана Михайлівна

викладач

6.

Островська Ірина Юріївна

викладач

7.

Кушнір Олена Юріївна

викладач

8.

Ковалевська Вікторія Валентинівна

викладач

9.

Коваль Юлія Андріївна

викладач

 

Викладачі, які працюють за суміщенням:

1.

Прицюк Людмила Анатоліївна

викладач, к.е.н.

2.

Шмичкова Інна Юріївна

викладач, к.е.н.

3.

Ільніцька Юлія Броніславівна

викладач

4.

Свершок Ольга Іванівна

викладач

5.

Вечірко Ольга Григорівна

викладач

6.

Кашулкіна Елеонора Валер’янівна

викладач

7.

Ролінська Анна Олександрівна

викладач

8.

Прокопенко Тетяна Василівна

викладач

9.

Черненко Наталія Сергіївна

викладач

 

З метою підвищення естетичного та культурного рівня студентів кафедра фундаментальних та обліково-фінансових дисциплін організовує відповідні виховні заходи, в тому числі патріотичні флешмоби, екскурсії в Карпати, м. Львів, м. Кам’янець-Подільський, м. Чернівці.

Для переважної більшості коледж, це лише перша сходинка на шляху оволодіння професією, і основна маса наших студентів продовжує навчання у Вінницькому кооперативному інституті.

З радістю чекаємо і Вас в стінах нашого закладу!